AYYILDIZ TİM
13 YAŞ ÜSTÜ / MESLEK ALIMLARI
13 YAŞ ÜSTÜ / MESLEK ALIMLARI

Ayyıldız Tim Siber savaşçı alımları hakkında Resmi duyurudur. Ayyıldız Tim 2016 Yaş Toplantısı’nda alınan kararlar neticesinde; Türk Gençliği’ni ülkemize yapılacak olan siber saldırılara karşı

13 YAŞ ÜSTÜ / MESLEK ALIMLARI

13 YAŞ ÜSTÜ /  MESLEK ALIMLARI

Ayyıldız Tim Siber savaşçı alımları hakkında Resmi duyurudur.

Ayyıldız Tim 2016 Yaş Toplantısı’nda alınan kararlar neticesinde; Türk Gençliği’ni ülkemize  yapılacak olan siber saldırılara karşı eğitimleri konusunda 13 yaş üstü gençlerin Ayyıldız Tim’de eğitilmesi için eğitim karargâhı kurulmuştur.Bunun için yapmanız gereken www.ayyildiz.org  sitemize girerek üye olmanız. Sitemize üye olduktan sonra foruma girerek forum kurallarını öğrenmelisiniz. Kurallara uygun hareket etmelisiniz. İlk olarak rütbeniz er olarak BELİRLENECEKTİR.

Zaman içerisinde rütbeliler sizleri, yazdığınız mesajları inceleyecektir ve size  1 kereye mahsus Ayyıldız Tim’de gönüllü siber savaşçı olma imkânı sunacaktır. Bu  fırsat sadece  size 1 kere sunulur ve hayatınız boyu bu fırsatı bir daha yakalayamazsınız. Şayet Ayyıldız Tim kadrosuna kabul edilirseniz artık siz bir siber savaşçı ve görünmeyen kahramanlar ordusunun bir mensubusunuz. Bilmenizi isteriz kurulduğumuz 2002 yılından bu yana teğmen rütbesinde başlayarak şuan general  rütbesinde görev yapan ve dünyanın en iyi  hacklerları arasında yer alan arkadaşlarımız mevcuttur. Siz şuan belki 13–14 yaşındasınız fakat düşünün; siz doğmadan Ayyıldız Tim’de görev  yapan insanlar vardı. Bu üstadlara saygılı olun. Ayyıldız Tim’de  kesin kurallar vardır. Bunlardan en önemlisi siyaset yasaktır. Irkçılık kesinlikle yasaktır. Devlet adamlarına, devlet büyüklerine, güvenlik güçlerine hakaret kesinlikle yasaktır.

         Birçok filmde izlemişsinizdir. Öğrenci olmak olgunluk içerir. Şımarmak, egonuza yenik düşmek sizi başarısız yapar. Okulunuzda öğretmenlerinize saygılı olmak, ailenizde aile büyüklerine saygılı olmak sizin olgunluğunuzu gösterir. Siz Ayyıldız Tim’e girerek büyük bir aileye mensup oluyorsunuz. Bizim ailemizde birbirine saygı büyük önem taşımaktadır.

         Sizler Ayyıldız Tim’e kabul edildikten sonra sizleri özel bir ekibe alarak eğitim sağlayacağız. Başınızdaki rütbeli komutanlarınız sizlere her hafta dersler ve bilgiler verecektir. Çok okuyarak inceleyerek bir gün belki de Ayyıldız Tim’in üstadı kurucusu Cedkan Bir Yafes gibi bir kahraman olabilirsiniz.

         Sizler sizden istenilenleri dürüstçe yaparsanız bu ailede büyük başarılar sağlayacaksınız. Yaşınız 13–14–15 olmasından çekinmeyin CİA 5 yaşında bir İngiliz çocuğu bünyesine aldı. Bu çocuk 8–10 yaşlarında Amerika Başkanı Obama ile tanıştırıldı. Bugün o çocuk CIA’de  Amerika’nın ulusal güvenliğinin en güçlü ağının başında. Bizler sizlerin yaşı küçük diye asla sizi çocuk olarak görmüyoruz. Sizler gelecekte ülkeyi yönetecek olan genç beyinlersiniz. Atalarımızın dediği gibi “Akıl yaşta değil baştadır.” sözünü hiç bir zaman unutmayın. Çevrenizde Ayyıldız Tim’in ne olduğunu anlatın Ama asla ben Ayyıldız Tim’de rütbeliyim demeyin. Bu yalanınız er ya da geç çıkar ve siz çevrenize mahcup olursunuz. Şunu söyleyebilirsiniz ben Ayyıldız Tim’in gönüllü seveniyim, forum üyesiyim.

Sevgili gençler; bizler sizi sadece hack konusunda eğitmek ile yetinmeyeceğiz! Ayyıldız Tim’de kendini gösteren, dünyanın en iyi programcılarını yapmakta istiyoruz. Bir Türk olarak sizin başarılarınız ülkemizin başarısı olacak. Ama unutmayın okullarınızı bitirmeden asla başarılı bir birey olamazsınız.

HEMŞİRE ÖGRETMEN DOKTOR MÜHENDİS MESLEGİNİZ HER NE İSE SİZLERİ DE BEKLİYORUZ.

Evinize geldiniz yorgunsunuz ama sizde ki değerli bilgileri sizlerden bekleyen gençler olduğunu düşünün. Biz Ayyıldız Tim olarak gönüllü siber savaşımızı yaparken unutmuyoruz. Hack kadar, Türk Gençliği’nin yetişmesi, bilgilenmesi, sorumlu bireyler olması da bizim için önemlidir.

Forumumuzda sizlere de ihtiyacımız var. Bilinmeyen bir konuyu öğretmenin büyüklüğünü unutmayın. Hz Ali’nin sözünü unutmayın. “Bana Bir Harf Öğretenin kırk yıl kölesi olurum” cümlesini. Tek bir harfin, bir yeni kelimenin önemini… Bizler bu konularda eksik olan kanatlarımızı güçlendirmek istiyoruz. Sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Sosyal medyada yazacağınız bir konu belki okunmayabilir ama burada 100 bin Türk Evladı bir çatı altında bunu unutmayınız!

Şimdi sizleri Ayyıldız Timde Görmek istiyoruz.
LEDÜN ABDAL GENELKURMAY BAŞKANI
AYYILDIZ TİM ADMİNİ TALİMATI İLE YAYINLANMIŞTIR.
345528