AYYILDIZ TİM
Ayyıldız Tim 2017/2018 Kararları Siber Askerler
Ayyıldız Tim 2017/2018 Kararları Siber Askerler

2017-2018 Yönetim Toplantı Kararları Ayyıldız Tim Olarak 2002 den Buyana Devletimizin Her zaman Yanında Var olan Ayyıldız Tim Bundan sonraki süreçte 500 Bin Türk gençinin Siber asker olarak

Ayyıldız Tim 2017/2018 Kararları Siber Askerler

Ayyıldız Tim olarak 2002 den bu yana Devletimizin her zaman yanında var olan Ayyıldız Tim bundan sonraki süreçte 500 bin Türk gencini siber asker olarak eğitecektir. Sistemimizde yeni eğitim komutanları yer alacaktır. Yönetim kadromuz yenilenmiştir.

Ayyıldız Tim bu güne kadar hiç bir partiyi desteklememiştir ve asla siyasi bir grubu desteklemez. Atatürkçü Milliyetçi İnançlı bir grup olarak ülkesine hizmeti görev saymıştır. Ülkemizin basınında var olan insanı desteklemek particilik değildir. Bu gün ya da yarın ülkemizin başında yani Baş Komutan makamında her kim var ise onu desteklemeye devam edecektir. Bizim yaptığımız bazı eylemleri partileştirmeye çalışanlar şunu düşünmelidir.

Ayyıldız Tim in arkasında bir siyasi güç olmuş olsa idi Ayyıldız Tim in hiç bir Sorunu olmazdı. 15 Temmuz Darbe gecesi Hiç bir parti gözetmeden halkımız sokağa dökülmüş Darbecilerle mücadele etmiştir. Bizlerde her zaman bu şekilde düşünen insanlarız. Ayyıldız Tim ırkçılıktan uzak Türkü, Kürdü, Alevisi, Sünnisi ile bir bütündür, Hiç bir zaman ayrımcılığa izin vermemiştir. Birileri bu ülkeyi menfaati makamı için sever birileri bu ülkeyi canından öte bilip sever bu farkı her zaman görmek gerekir. Ülkemiz kurulduğundan bu güne Kadar sizlerinde görmüş olduğu gibi ne makam mülk sahipleri geldi ve geçti hiç biri anılmıyor ama vatanına hizmet eden kahramanlar asla unutulmadı ve unutmayacaktır. Bizim Milliyetçi ya da Çok Vatan sever olmamız Birilerini rahatsız edebilir. Buda bizi ilgilendirmez. Siz ülkenize dürüstçe hizmet ediyorsanız bu vatanı Allah için seviyorsanız size birilerinin söz söylemesi normaldir. Meyve veren ağaç her zaman taşlanmıştır ama yıkılmamıştır.
Bizler Nuh AS ’ın oğlu Yafes soyundan gelen Atalarımızı, Alparslanların, Fatih Sultan Mehmet Hanların, ülkemizi kuran Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan giden Türk gençleriyiz.

Kısaca bizi özetleyen Atatürk’ün sözü:

“İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla Milli Meclise davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. Asker Mustafa Kemal mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. Ben buna and içtim“
Mustafa Kemal Atatürk

Atatürkün bu sözü gibi Tek kişi kalmış olsakda Bu vatan ve Millet için Mücadelemiz devam edecektir. her zaman doğrunun yanında yer alacağız.

Biz bu mücadeleyi Dün oldugu gibi bugünde kendi imkanlarımızla sürdürmeye devam edeceğiz, Ayyıldız Tim kurulurken ve bugünde hiç bir kurumdan destek almadan buralara gelmiştir. Yapmış oldugumuz eylemlerin yasa dışı oldugunu düşünenler pkk fetö ve diger terör örgütleri ile mücadelemiz yasa dışı işe biz bu suçu bilerek isteyerek işliyoruz. Bu eylemlerimizden asla vazgeçmeyeceğiz . Bir yabancı ülke Türk devletine Türk milletine hakaret ediyorsa, Mehmetçiğimi polisimi şehit eden terör örgütlerine destek veriyorsa o ülkeye siber savaş açma hakkımız bulunmaktadır. Yaptıgımız eylemler Türkiye Cumhuriyetini bağlamamaktadır. Bu eylemler bizim ülkemizi koruma iç güdümüzden gelmektedir. Buna kimse engel olamaz. Bu ülkenin kuruluşunda bir çok isimsiz kahraman bu şekilde mücadeleyi görev saymıştır. Kalbinizde bu duyguyu besliyorsanız bizimle birlikte olabilirsiniz. Yaşlısından gencine içinde vatan aşkı olan tüm bireyler yanımızda bizimle olabilir.
Yeni kararlarımızdan bazılarıda şunlardır; Biz bugüne kadar başta Sayın Cumhurbaşkanımız devlet admalarımıza ve ailesine hakaret küfür iftira eden hesaplara karşı büyük bir mücadelemiz mevcuttu. Bugün itibari ile ailelere hakaret küfür iftira gibi konularda lütfen bizlerden yardım beklememenizdir. Bu tip hakaretler Devletin yasal kurumlarının çözeceği konulardır, Devlet admalarımızın şahsına Kurumlara ait hakaretler görürsek ancak buna müdahale ederiz. Gerisi bizi bağlamaz .

Ayyıldız Tim Engelsizler Siber Saldırı Birimi bölümü açılmıştır. Bu ekibimizde doğuştan ya da daha sonra engelli olan vatandaşlarımızın bir şekilde yanında olma ve onlara destek olmak amacı ile kurulmuştur. Formumuzda hem bilgi sahibi olmak hemde onları eğitmek amaçlanmaktadır. Engelsizler siber Saldırı Birim Başkanı Tüm General Vatan Sever Komutan atanmıştır.

Bir başka kararımız ise 500 bin siber askerin yetiştirilmesi, Ayyıldız Tim in 3 büyük projesinden biride ülkemiz gençlerinin yetiştirilmesi yasal yollardan yapılacaktır. Bu yasal bir eğitim projesidir ve isteyen herkes katılabilecektir. Sıfırdan bir eğitim le başlanacak bu konuda ilgisi olan gençlerimizin tek tuşla ülkesi için siber savaşa hazır olarak yetiştirileceklerdir.

Ayyıldız Tim de Komutan Ledün Abdal ın Emrinde Görev Yapan Tüm Generaller

  • Saldırı Timleri Komutanı :Sakallı Nurettin
  • İstihbarata Karşı Koyma :Kerem Şah Noyan
  • Endüstriyel Casusluk :Kuşçu Eşref Sencer
  • Elektronik Harp Savaş : Nazır Enver
  • ParaPsikoloji Siber : Sahin Şah
  • Forum Tasarım Admin: Alaeddin Keykubad
  • Portal Tasarım Admin: Rükneddin Mesud
  • Forum Uygulama Yazılım Admin: Karatekin Bey
  • Server Admin:Tahsin Yazıcı
  • Sosyal medya Saldırı Tim : Zenci Musa


Üstte Yer Alan Tüm Genareller ve Rütbeliler Hiç bir şekilde Sosyal medya ve whatsApp Skyp gibi uyulamalar kullanmamaktadır, Sadece Forumdan ulaşabilirsiniz.

Ayyıldız Tim 2016 İtibari ile Japonya Merkezli LEDÜN ABDAL Tarafından Yönetilmektedir.

Ayyıldız Tim Yönetim Başkanı
LEDÜN ABDAL76548