AYYILDIZ TİM
Ayyıldız Tim Adını Kullanan Dolandırıcılar !! ÖNEMLİ !!
Ayyıldız Tim Adını Kullanan Dolandırıcılar !! ÖNEMLİ !!

Ayyıldız Tim adına kart bastırıp özellikle bayanları kandıran bu ve bunun gibi dolandırıcı ve sahtekarlara inanmayın ve çok dikkat edin. Derfalarca yazmamıza rağmen bunlara inananlara buradan bir

Ayyıldız Tim Adını Kullanan Dolandırıcılar !! ÖNEMLİ !!

Ayyıldız Tim adına kart bastırıp özellikle bayanları kandıran bu ve bunun gibi dolandırıcı ve sahtekarlara inanmayın ve çok dikkat edin.

Defalarca yazmamıza rağmen bunlara inananlara buradan bir kez daha seslenmek istiyoruz. Bunlara sahtekar/dolandırıcılara inanmayın. Ayyıldız Tim’in Türkiye’de hiç bir kurucusu ya da lideri BULUNMAMAKTADIR.

Ayyıldız Tim adını kendi lehine kişileri kandırmak amacıyla kullanan herkes yayın evi tarafından savcılığa verilmektedir.

Not: Ayrıca tüm dolandırıcı ve sahtekarlık yapanların, profil linkleri, skype adresleri burada paylaşılarak rezil edilmeleri sağlanacaktır. Aşağıda paylaşılan bilgilere ve resimlere sahip kişilerin Ayyıldız Tim ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Bu kişiler Ayyıldız Tim adını kullanarak sizlerin güvenini kazanıp paranızı ya da duygularınızı çalabilirler.


Dolandırıcı Profiller
Dolanrıcı Skype Adresleri

  1. TL ΘğƱZHΔ∏
35973