AYYILDIZ TİM
AYYILDIZ TİM DUYURU!
AYYILDIZ TİM DUYURU!

AYYILDIZ RESMİ MARKASI VE ŞİRKETİ OLARAK DOLANDIRCILAR VE ADIMIZI KULLANLAR HAKKINDA DUYURU ! Yıllardır üyelerimiz başta olmak üzere tüm kamu oyunu defalarca uyarmaktayız. Ayyıldız Tim Ailesi. Şu

AYYILDIZ TİM DUYURU!

AYYILDIZ RESMİ MARKASI VE ŞİRKETİ OLARAK DOLANDIRCILAR VE ADIMIZI KULLANLAR HAKKINDA DUYURU !

Yıllardır üyelerimiz başta olmak üzere tüm kamu oyunu defalarca uyarmaktayız.

Ayyıldız Tim Ailesi. Şu bilinmelidir’ki Ayyıldız tim Yönetim kadrosundan Türkiye’de kimse mevcut değildir. Tüm Generallerimiz Yurt dışında yaşamaktadırlar. Rütbelilerimiz özellikle yurt dışından seçilmekteler. Bunları defalarca açıklamamıza rağmen hala sizleri kandırma peşinde olan ve Ayyıldız tim de rütbeli yetkili yöneticiyim diyen insanlara inanmaktasınız. Maalesef bu konuda bir çok şikayet almaktayız.

Ayyildiz.org Sitemizde foruma Üye olduktan sonra orada görevlileri doğrulayıp yapacağınız işleme dair mesajla onay alınız.
Hiçbir Ayyıldız Tim Yetkilisi sizden para talep etmez kişisel veya fotoğraf talep etmez !
Size Ayyıldız Tim de bugün yada daha önce görev yaptığını söyleyen insanlara inanmayınız.Bu kişileri [email protected] mailine bildiriniz.
Resmi yetkililer ve resmi hesaplar  belirli olup bu kişiler haricinde  profilinde veya herhangi bir sosyal medyasında

 "AYYILDIZ TİM BİRİM ADI"  "AYYILDIZ TİM RÜTBE ADI" "AYYILDIZ TİM EMEKLİSİ" gibi terimler kullanılması  yasaktır.
Adımızı izinsiz kullanan  tüm hesaplar hakkında  dava hakkı  elimizde  bulunmakta olup bu hakkımızı  dilediğimiz  zaman kullanabileceğimizi resmi marka  ve şirket haklarımızın  olduğunu unutmayınız!

Özellikle Başta emniyet istihbarat askeri kurumlarımıza Sesleniyoruz. Ayyıldız Tim adını kullanarak sizlere ulaşmak isteyen insanlara kesinlikle inanmayınız ve bu kişileri [email protected] yada www.ayyildiztim.com.tr resmi Ankara ofisimize bildiriniz. Tespit edilen kişiler hakkında  derhal dava açılmaktadır.
Ekte görüldüğü üzere Kendisini Ayyıldız Tim  görevlisi göstererek Sahte evraklarla sözler ve vaatlerle  dolandırıcılık yaban bir mahluk kendisine tüm haklarımızalar resmi bir dava açılmıştır!

Adımızı Kullanan her kim olursa olsun gereken yasal işlemler yapılacaktır. Ayyıldız Tim de alt Rütbeli olup Ben Ayyıldız Timde görevliyim diyerek Egosuna Yenik düşenler dahi kim olursa olsun olayı yaşatan kişide  derhal sitemizden banlanmaktadır.

Saygılarımızla Komu Oyuna Bildirilir.

AYYILDIZ TİM YÖNETİM 
[email protected]

Bahse Konu Olan  dolandırıcılık yapan kişi hakkında Belge Bilgiler.
dolandirici2 dolandirici3 dolandirici4 dolandirici5 dolandirici6 dolandirici7 dolanr-c-1
22376