AYYILDIZ TİM
Ayyıldız Tim Yönetim Açıklama.
Ayyıldız Tim Yönetim Açıklama.

Yıllardır üyelerimiz başta olmak üzere tüm kamu oyunu defalarca uyarmaktayız. Ayyıldız Tim Ailesi. Şu bilinmelidir’ki Ayyıldız tim Yönetim kadrosundan Türkiye’de kimse mevcut değildir. Tüm

Ayyıldız Tim Yönetim Açıklama.

Yıllardır üyelerimiz başta olmak üzere tüm kamu oyunu defalarca uyarmaktayız.

Ayyıldız Tim Ailesi. Şu bilinmelidir’ki Ayyıldız tim Yönetim kadrosundan Türkiye’de kimse mevcut değildir. Tüm Generallerimiz Yurt dışında yaşamaktadırlar. Rütbelilerimiz özellikle yurt dışından seçilmekteler. Bunları defalarca açıklamamıza rağmen hala sizleri kandırma peşinde olan ve Ayyıldız tim de rütbeli yetkili yöneticiyim diyen insanlara inanmaktasınız. Maalesef bu konuda bir çok şikayet almaktayız.

Ayyildiz.org Sitemizde foruma Üye olduktan sonra orada görevli alt rütbelileri görebilirsiniz.Size Ayyıldız Tim de bugün yada daha önce görev yaptığını söyleyen insanlara inanmayınız.Bu kişileri [email protected] mailine bildiriniz.

Özellikle Başta emniyet istihbarat askeri kurumlarımıza Sesleniyoruz. Ayyıldız Tim adını kullanarak sizlere ulaşmak isteyen insanlara kesinlikle inanmayınız ve bu kişileri [email protected] yada ayyıldız tim yayıncılık www.ayyildiztim.com.tr ye bildiriniz. Tespit edilen kişiler hakkında Yayın evi tarafında derhal dava açılmaktadır.
Ekte görüldüğü üzere Kendisini Mit çi ve Ayyıldız tim in sahibi göstererek Sahte evrak Hazırlayan bir mahluk Hem Mit ihbar Bölümüne bildirilmiş hemde kendisine dava açılmıştır.

Adımızı Kullanan her kim olursa olsun gereken yasal işlemler yapılacaktır. Ayyıldız Tim de alt Rütbeli olup Ben Ayyıldız Timde görevliyim diyerek Egosuna Yenik düşenlerse derhal sitemizden Banlanmaktadırlar.

Saygılarımızla Komu Oyuna Bildirilir.

AYYILDIZ TİM YÖNETİM
[email protected]


Bahse Konu Olan Sahte Mit Yazılı Belgesi hazırlayan ve Ayyildiz.org un sahibiyim diyerek dolandırıcılık yapan kişi hakkında Belge Bilgiler.
156210