AYYILDIZ TİM
KAMUOYUNA DUYURULUR
KAMUOYUNA DUYURULUR

KAMUOYUNA DUYURULUR Ayyıldız Tim, kurulduğu 2002 yılından bu güne kadar misyonundan hiçbir taviz vermemiştir! Misyonu gereği, siyasi düşüncesi ve görüşü her ne olursa olsun, herhangi bir Türk

KAMUOYUNA DUYURULUR

KAMUOYUNA DUYURULUR

Ayyıldız Tim, kurulduğu 2002 yılından bu güne kadar misyonundan hiçbir taviz vermemiştir! Misyonu gereği, siyasi düşüncesi ve görüşü her ne olursa olsun, herhangi bir Türk internet sitesine siber saldırı yapması kesinlikle yasaktır.

Ayyıldız Tim olarak, Türkiye’ye yönelik Bölücü Faaliyetler içerisindeki yurt dışı kaynaklı internet sitelerinin, Milli ve Dini Duygularımızı, Bölünmez Bütünlüğümüzü hedef alan Psikolojik Siber Saldırılarına Karşı Mücadele Eden Bir Ekibiz. Sosyal Medya Sayfalarımızda görevlendirdiğimiz editörlerin paylaştığı içerikler Kendilerini Bağlamaktadır.

Uygunsuz paylaşımlar yapan editörlerin görevlerine Derhal Son Vermekteyiz. Ayyıldız Tim, Atatürkçü Milli Değerlere ve İnançlara Önem Veren, hiçbir ayrımcılığa, ırkçılığa müsaade etmeyen, Türk Milletini Bir Bütün Olarak Kardeş Gören, Her Türlü İnanca ve Düşünceye Saygısı Olan, Dünya çapında elliye (50) yakın ülkede yaşayan Türk vatandaşlarının da bulunduğu Gönüllü Bir Organizasyondur. Türkiye’de hiçbir şekilde Ayyıldız Tim Yetkilisi/Yöneticisi Bulunmamaktadır. Bizler yurt dışında Türkiye’ye özlem besleyen, hasretini çeken, kalbi Türkiye diye atan Türk Gençleriyiz.
Son Zamanlarda Ayyıldız Tim’de görev yaptığını söyleyen adımızı kullanan bu insanlara lütfen inanmayınız. Türkiye’de bizimle ilgili kitap çıkartan sayın Yazar İshak Telli kendisinin de her zaman belirttiği gibi bizim sözcümüz değil, Kim Bu Ayyıldız Tim gibi eserleri oluşturan araştırmacı bir yazardır. Kendisinin yüksek bilgileri ve kitabımızı yazarken bizi herkesten çok tanıması sebebiyle Ayyıldız Tim hakkında konuşma yetkisi kendisinde her zaman bulunmaktadır. Ve ikinci bir kişi de asla bizim hakkımızda Röportaj Yapamaz ve Konuşamaz.

Üst Yönetim Kurulu
AYYILDIZ TİM
63115