AYYILDIZ TİM
Kınama Duyurusu
Kınama Duyurusu

Kınama Duyurusu AYYILDIZ TİM’in hiç bir siyaseti parti, dernek, vakıf, oluşum vb. şeylerle uzaktan yakından bağlantısı yoktur. AYYILDIZ TİM ÜLKEMİZİ SANAL DÜNYADA KORUMAK ve SAHİP ÇIKMAK İÇİN

Kınama Duyurusu

Kınama Duyurusu


AYYILDIZ TİM’in hiç bir siyaseti parti, dernek, vakıf, oluşum vb. şeylerle uzaktan yakından bağlantısı yoktur. AYYILDIZ TİM ÜLKEMİZİ SANAL DÜNYADA KORUMAK ve SAHİP ÇIKMAK İÇİN KURULMUŞTUR.
Hiç bir şekilde REAL(internet ortami haric) bir oluşumla bağlantısı yoktur.

Yüce Türk Milleti’nin şerefli gençleri; vatan, millet, bayrak sevgisini; kendi menfaatleri doğrultusunda kullanan ve maddi beklentiler içersine girmiş oluşumlardan lütfen uzak durun.Şunu unutmayın vatan-millet sevigisi, lâiklik veAtatürk kimsenin ve hiç bir partinin tekelinde değildir. Son gelişmeler bizi son derece üzmektedir. Kendilerine vatan-sever deyip, çete, örgüt kuranlar ve bunları destekleyenler vatan hainidir.

Bu ülkenin kendisini koruyan bağımsız bir anayasası ve hukuk cephesi vardır. Yasa dışı oluşumlardan uzak durunuz. Vatan ; hiç bir menfaat ve maddi beklentisi olmadan sevilirse gerçek değerini bulur. Bir ülkenin başbakanına katil diyen zihniyeti ve bunu destekleyenleri esefle kınıyoruz. T.C. Başbakanı her kim olursa olsun 80 milyonun başbakanıdır. Son zamanlarda şerefli Türk Ordusu’ndan emekli bazı kişilerin ; çete, örgüt gibi yasa dışı işlere bulaşması bizleri üzmektedir. Syn. Kenan Evren’in de dediği gibi bu tip kişilerin acele tespit edilip, Türk Ordusu’ndan atılıp, ağır şekilde cezalandırılmalılardır. T.C. bu gibi çete ve örgütlerden bıkmış, usanmıştır artık.

Unutmayınız ki sadece bir tane TÜRKİYE CUMHURİYET’i var. VATANIMIZA HEP BİRLİKTE MENFAAT GÖZ ETMEDEN SAHİP ÇIKALIM.

Bu vesile ile başta göz bebeğimiz MiLLİ İSTİHBARAT TEŞKİLATI’MIZA ve ŞEREFLİ TÜRK POLİSİ’NE bu tip çetelere göz açtırtmadıkları için sonsuz minnetarız. Sizlere güvenimiz sonsuzdur ve ilelebet sürecektir.

AYT YÖNETİMİ

25316