AYYILDIZ TİM
Kitap Siparişleri Hakkında Önemli Duyuru
Kitap Siparişleri Hakkında Önemli Duyuru

TEKNİK HATALARDAN DOLAYI DAHA ÖNCE VERİLEN TÜM SİPARİŞLER SİLİNMİŞ VE İPTAL EDİLMİŞ.KİTAP SİPARİŞ BAŞLANGICI 12 AĞUSTOS OLARAK KARAR VERİLMİŞTİR.. BU TARİHTEN ÖNCE SİPARİŞ VEREN OKUYUCULARIMIZIN

Kitap Siparişleri Hakkında Önemli Duyuru

TEKNİK HATALARDAN DOLAYI DAHA ÖNCE VERİLEN TÜM SİPARİŞLER SİLİNMİŞ VE İPTAL EDİLMİŞ.KİTAP SİPARİŞ BAŞLANGICI 12 AĞUSTOS OLARAK KARAR VERİLMİŞTİR.. BU TARİHTEN ÖNCE SİPARİŞ VEREN OKUYUCULARIMIZIN TEKRARDAN SİPARİŞ VERMESİ GEREKMEKTEDİR.

KİTABIMIZDA YER ALAN BAZI KONULAR;

Ayyıldız Tim in siber dünyayı anlatan muhteşem kitabı siparişi hazır. Sadece internet sitemiz üzerinden satışımız mevcuttur. Kitap sipariş bölümünden siparişte bulunabilirsiniz Kitabımız normal fiyatı KDV ve Kargo Dahil 30 TL olup kapıda ödemedir. Bu kitapta siber Dünyanın Askerlerinin hayatını , Ayyıldız Tim in 2002 den başlayan kuruluş hikayesini Okuyacaksınız. Türkiye’nin ilk siber ordusu Ayyıldız Tim kurucusu Cedkan Bir Yafes ve yol arkadaşlarının ülkelerine hizmet yolunda çektikleri zorlu mücadeleyi ve yaşanan inanılmaz hikayelere tanık olacaksınız. Dünyanın en büyük siber istihbarat ağlarından biri olan Ayyıldız Tim in darbe gecesi ve öncesi büyük mücadelesi sizi heyecanlandıracak . 12 yıllık bir emeğin meyvesi bu kitabı beğenmeniz dileği ile sizlere sunuyoruz. Sipariş linkinden kitabımızı sipariş edebilirsiniz.
NOT: Lütfen sipariş verirken kaç adet kitap alacağınızı doğru işaretleyiniz.Adres ve telefon bilgilerinizi tam ve doğru olarak belirtiniz.Mükerrer yani üst üste tekrar sipariş vermeyiniz.Kitap siparişiniz alındıktan 15 gün içerisinde adresinizde olacaktır.Hukuksal konularda Avukatlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Ayyıldız Tim Yayıncılık
www.ayyildiztim.com.tr
24571