2002–2016 Savaşlarımız

2002–2016 Savaşlarımız

Kurulduğumuz ilk günden itibaren ülkemize, milletimize, milli duygularımıza yapılan hakaretlere karşı binlerce defa meydana çıkmış, bunları yapanları internet ortamından silmiştik. Belki bugün bizi yeni duyuyorsunuz ama biz her zaman buradaydık. Sessizce ve gönüllü olarak nöbetteydik ama sizler bunu bilmiyordunuz. Google’de Ayyıldız Tim diye araştırdığınızda bunu daha net göreceksiniz.

         Hacklerların ortak noktası şudur; birçok şeyi sizden önce
öğrenirler. Birçok gizli bilgiye sahiptirler. Birçok bilgisayarda gezerler. Biz yıllardır siber savaş verirken birçok defa çok büyük tehlikeler ve zorluklar atlattık. Biz boyun eğmediğimiz için birçok defa hedef tahtası olduk. Bunlardan en gizlisini size  anlatacağız.
Yıl 2006: Bizi anlatan Ayyıldız Tim kitabı piyasaya yeni çıktı. İlk defa biz siber ve teknoloji bakanlığı kurulsun diyenlerdendik. Dünya sesimizi duyuyor, bizden korkuyordu. Birçok Türk düşmanı ülkeye milyar dolarlık zararlar vermiş, Pentagon’u 12 saat kapatmıştık. O zamanlar en çok dikkatimizi çeken Türkiye’de bir hack sitesinin sürekli bizimle savaş halinde olmasıydı bu hack sitesinde dikkatimizi çeken olaysa FETÖ’ YE saygı değer Fethullah Gülen Hoca Efendi diye hitap etmeleri idi. Bu hack sitesinde FETÖ’YE hakaret atılma sebebiniz olurdu. Ayrıca koyu Atatürk düşmanı ve  üyelerinin %90’ı FETÖ taraftarı idi. Bu hack sitesi kitabımızın yazarı İshak Telli’nin adreslerini PKK’NIN merkezi Kandil’e dahi bildirdiler. Bu bilgiyi daha sonra öğrendik. Düşmanlıkta sınır tanımıyorlardı. Bunu  araştırabilirsiniz. Bu ekip Emniyet İstihbarat Başkanlığı İDB’ ye çalışmaya başladılar ve FETÖ taraftarlarınca önleri açıldı. O zamanın Başbakanı ve Cumhurbaşkanı ile dahi görüştürüldüler. Yıllarca böyle devam etti. Zamanında bu FETÖ taraftarı istihbaratçılar bize de teklif gönderdiler. Ama biz o alçakların FETÖ’NÜN CİA’YE hizmet ettiğini 2002 yılında kurucumuzun bize bildirmesinden dolayı biliyorduk. İDB’YE sert bir karşılıkla ASLA (!) dedik. Bunu yedirememiş olsalar gerek; burada yazamayacağımız birçok oyun oynamaya çalıştılar. Sayın İlker Başbuğ’un tutuklanmasına karşı yazı yazmamız ve ona kitabımızı hediye göndermemiz bile onları çok rahatsız etti.

Konunun özüne gelirsek; bugün bir çok FETÖ taraftarının yaptığı gibi biz FETÖ’YE düşmanız diyen bu hacker grubu daha düne kadar FETÖ’NÜN internet sitelerini korurken,Korudukları  siteleri  bugün hackledik diye manşete çıkmaya çalışıyorlar. Türk milletini yıllarca kandırdılar ama bundan sonra  buna müsaade etmeyiz

        Ayrıca bir başka hack sitesi konusu: Yurt dışından Türkiye’ye gönderilen İngiliz ve Almanlara hizmet eden bir kişi bir anda siber ordu kurmaya karar verir ve hackerlerı toplar. Amaç Türkiyedeki verilere ulaşmaktır,çevresindeki bazı siyasetcilerle havelsana ulaşmak isterlerken Bizzat havelsanı bu konuda  biz uyardık aman onların amacı farklı dedik ve kapılarından bile almadılar,Bu sahtekarlar Ayyıldız Tim’e siz de bize  gelin derler ve bizden habersiz ismimizi kullanarak Ayyıldız Tim bizimle beraber diyerek etraflarındaki insanları kandırmaya çalışırlar.Biz bunu duyduktan sonra sert birşekilde cevabımızı verdik ama  Bize düşman kesildiler. Bize düşman olmak biraz yürek ister ayrıca sonunu da düşünmek lazım.

Sonra bir bakıyoruz ki sahte hack haberleri ile sürekli medya gündemindeler. Bakıyoruz bakkal sitesi hacklenmiş ama Rusya’ya tarihinin en büyük siber saldırısı diye haber yaptırıyorlar. Arkalarına basını almaya kalkışan bu hack timinin de kirli dosyalarını bir anda ortaya çıkardık. Hiç kimse benim asil milletimi aptal yerine koyamaz! Kandıramaz! AKP’Yİ yıkmak için gönderilen bu kişi medyada var olmaya çalışıyor, bir bakıyorsunuz Yurt dışında, istihbaratçı adını çevresinde kullanıyor. Bir bakıyorsunuz Cumhurbaşkanı’nın özel gizli istihbaratı olduğunu söylüyor. Anlayacağınız hayatı sahte. İlerleyen zamanlarda neler olduğunu göreceksiniz. Bu kişi ve ekibinin de ne türlü dış bağlantıları olduğu ortaya çıkacaktır. Büyü seansları aralarında evlendirme, imam nikâhı işleri ve birçok pislikleri bulunmaktadır. Biz her şeyi açık yazamıyoruz fakat zaman bizim haklılığımızı gösterecektir. Bu kişileri de Sayın Cumhurbaşkanımızın Hukuk danışmanına bildirmiştik. Fakat umursadığını söyleyemeyiz hani 15 temmuza kadar fetö de  fazla umursanmamıştıya!. Zaten biz ne diyoruz?  Tankın önüne yatıp canını ortaya koyanları devlete yerleştireceksiniz. Sadakatı sorgulanmayan insanlarla çevrenizi kuşatacaksınız ki size zarar gelmesin.

. Biz biliyoruz ki siyaset başta olmak üzere birçok büyük şirket ya da kurumda hala FETÖ destekçisi insanlar var. Anlamadığımız ise 15 Temmuz’da kendi halkını katleden bu örgüt liderine olan DECCALE ! bağlılıklarının hala devam ediyor olması. Ya zorunlu gizli belgelerden ya maddi sebeplerden ya kaset ya da bulundukları konuma onların sayesinde gelmelerinden kaynaklanıyor. O zaman bilmeleri gerekir ki boyunlarındaki tasmalar  asla  çıkmayacak ve özgür olamayacaklar. Bu insanların  acilen Tespit edilerek  bulundukları makamdan ayrılması gerekmektedir.

Biz sosyal medyada FETÖ örgütlerini deşifre etmemiz sebebi ile 47 defa açtığımız twitter hesaplarımız anında hem iç unsurlar hem de dış unsurlarca kapatırıldı. Zannediyorlar ki bizim bir şeyden haberimiz yok Bizim çok şeyden haberimiz var. Siz merak buyurmayın. 47 değil 47 bin defa da kapatsanız taşıdığımız Asil kan ülkemize feda olsun! der yine  yolumuza  devam ederiz.

        Facebook darbe gecesi darbeye karşı geldiğimizden dolayı belki de bize gelen devletin ricası üzerine TSK Bildirisini kaldırıp, TSK sitesinin dünyaya girişlerini kapattığımızdan rahatsız olmuş olabilirler.
Facebook ve twitter da görev yapanlar hakkında da birçok bilgiye sahibiz sosyal medya imamlarını deşifre etmemizdir belki rahatsız eden. şuan Susmamız sizi aldatmasın. Biz 15 yıldır zaten sessizce nöbetteydik. Facebook ile şu anda görüşmelerimiz devam etmektedir. Şayet Facebook 8 milyona yaklaşan sayfalarımızı haksızlık yaparak kapattığı gibi, şimdi bu hatadan döner ve sayfalarımızı açarsa, onlar ile olan savaşımıza ara veririz. Eğer yok derler ise bizde bildiğimiz her yoldan ülkemize kasti düşmanlık yapanlarla mücadele eder ve birçok şeyi ifşa ederiz. Yıllardır ülkesine hainlik yapan, her gün devlet sırlarını yayınlayan FUAT AVNİ’Yİ twitter sizce neden kapatmadı? Manidar değil mi? Facebook un darbeye karşı geldik diye sayfalarımızı kapatması manidar degilmi ? Darbenin  Facebook un yan kuruluşu olan whatsApp ta planlanarak yapılması manidar degilmi ?

        Bugüne kadar FETÖ ve haramilerine ait 50 binin üstünde belge-bilgi, fotoğraf vb. birçok gizli görüntüye de ulaştık, çok az bir kısmını da yayınladık. Allah’tan korkan insanlar olarak hiçbir masum insana “Sen FETÖ taraftarısın” demedik. Bir masum insana “SEN FETÖ TARAFTARISIN” diyenin FETÖ’DEN farkı nedir?  Onlar degil miydi masum insanlara karşı kumpas kuranlar? Bugün görüyoruz ki kendi menfaatleri ve makam aşkı yüzünden birçok şerefsiz insan birbirine iftira atmaktadır. Allah iftira atanlara ne yapar? Açın kutsal kitabımızı okuyun. Biz gönüllü olarak vatana hizmet için çıktığımız bu yolda 16 yıla yakın sadece ve sadece vatana hizmeti görev saydık. Herhangi bir partiden kurumdan bir kuruş destek almadık. Zaten vermezlerdi de! Çünkü biz boyun eğmeyecek insanlarız. Bu yüzden siyaset yapanlar bize soğuk bakar. Bugün ALLAH’A çok şükrediyoruz. İyi ki kimse bize destek çıkmamış, kendi ayaklarımız üstünde durmuşuz.

        Gelelim arkamızdaki gücü devlet zanneden insanlara. Devletimiz var olsun ama emin olun devletimizden de beş kuruş yardım gelmedi. Hâlbuki arkamızdaki gücün şehitlerin gücü ve halkın duası olduğunu kimse tahmin edecek zekâya sahip değil. Halk öyle güçlüdür ki 15 Temmuz’da bunu tüm dünya gördü. Türk Milleti’nin duası bize yeter ve yetmektedir.
Ayyıldız Tim kurucusunun güzel bir sözü vardı: “Evlat bir kurum altına bağlanırsanız o kurumun emrettiğini yaparsınız ama özgürseniz yanlış gördüğünüzde müdahale edecek gücünüz olur. Kimse size gem vuramaz, sizi kullanamaz. Bu yüzden asla bir yere bağlı çalışmayacaksınız. Biz bugün devletçilik çizgimizden asla ödün vermedik. Bu ülkenin başında kim var ise ona sahip çıkarız. Bugün Sayın Recep Tayyip Erdoğan yarın bir başkası… Bu ülkenin başı var olduğu müddetçe bu ülke asla yıkılmaz. Irak-Libya örnekleri size ders verebilir. Bize bir şey olmaz diyen aptallar mutlaka olacaktır. O aptallar unutmasın! 15 Temmuz darbe girişimi başarılı olmuş olsa idi; bugün Türkiye iç savaşta ve bölünmekteydi. Ayrıca dış unsurların oynadığı oyun ile NATO tarafından Türkiye’ye sözde kurtarmak amaçlı askerler gönderilecek, Türkiye yine işgal edilecekti.

Bu kadar gizli bilgilere sahip isek; darbe konusunu hiç mi görmedik? Hayır. Biz darbe olabileceğini tahmin ediyorduk. Yıllardır elimizde TSK’ da görev yapan hangi şahısların eşlerinin kaç puanla devlete yerleşmiş olduğunu bilen insanlardık. Örnek verelim; korkusuz medya yazarı ve kitabımızın sahibi İshak Telli 2015 yılında çok önemli bir yazı yazdı. Darbe konusu bu yazıda net olarak bulunmakta idi. Lütfen o yazıyı dikkatle okuyun!

HEDEF KİM BAŞBAKAN MI VURULACAKTI?
7.BÖLGENİN EN GÜÇLÜ ÜLKESİ OLAN TÜRKİYE’NİN SAYIN BAŞBAKANINI KENDİ VATANDAŞLARINI KATLETTİ DİYEREK İLERİ BİR TARİHTE İCRA EDİLEBİLECEK BİR DARBE SONUNDA YARGILAMAK MI?

OKU YORUMLA VE PAYLAŞ!
==>http://www.korkusuzmedya.com/hedef-kim-basbakan-mi-vurlacakti-makale,165.html        Düşürülen Rus uçağının nasıl ve neden düşürüldüğünü de biliyorduk. Ama o zamanın başbakanı “Ben emir verdim” dediğinde bunu yayınlamaktan vazgeçtik. Çünkü pilotlar bilir ki bir uçağı düşürmek için 3 ana neden vardır ve bunların en az ikisinin bulunması gerekmektedir.
        Bu konulara girmeden, bizi seven yanımızda olan herkese diyoruz ki: Biz bu yolda çizgimizi bozmadan devam edeceğiz. Kim ne derse desin bizi ilgilendirmez. Elimizdeki önemli FETÖ bilgilerini de Cumhurbaşkanlığımıza ilettiğimizi bilmenizi isteriz. Bundan sonrasına yüce devletimiz karar verecektir.

Ayyıldız Tim
Yönetim

Yorum ekle

Yazarın eklediği makalelere yapacağınız yorum, kendisi için iyi bir geri dönüş olacaktır.

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumlar 45

Tc Doğuş
Tc Doğuş 16 Mayıs 2018 00:46
Rabbim dirliğinizi birliğinizi bozmasın,gizli kahramanlar.Yüce MİLLETİMİZ varolsun !

Rabbim dirliğinizi birliğinizi bozmasın,gizli kahramanlar.Yüce MİLLETİMİZ varolsun !

Rabbim dirliğinizi birliğinizi bozmasın,gizli kahramanlar.Yüce MİLLETİMİZ varolsun !

Rabbim dirliğinizi birliğinizi bozmasın,gizli kahramanlar.Yüce MİLLETİMİZ varolsun !

Rabbim dirliğinizi birliğinizi bozmasın,gizli kahramanlar.Yüce MİLLETİMİZ varolsun !

Rabbim dirliğinizi birliğinizi bozmasın,gizli kahramanlar.Yüce MİLLETİMİZ varolsun !
Yusuf karabacak
Yusuf karabacak 23 Şubat 2018 19:20
Ayyıldız abi ben seni çok seviyor okuld arkadaşlar hava atıyolar hacker iz biz diye ama bende onlara şu cevabı verdim siz hack biliyorsunuz ama siz hava atmak için dedim .ayyıldız tim gibi olun dedim onlar ise dalga geçtiler .bende onlar olmasaydı şu anda sosyal medyada rahat rahat gezinemeyecektin dedim .o hack i azcık bilenler neden böyleler .Allah yolunuzu daim açık eylesin
bekir
bekir 26 Ocak 2017 03:59
Alıntı: turabi efe
abi siz hiç pes etmeyin

amin
AyıldızTim Destek
AyıldızTim Destek 3 Ocak 2017 20:01
Abi Elektirikler Hep Gidiyor Onları Bulsana Küçükçekmeçe Ninde Elektiriğini Açarmısın Abi Nolur <3

Abi Elektirikleri Açarmısın Hackledir 3 Gündür Elektirik Yok Küçükçekmeçeninde Aç
Albayrak17
Albayrak17 23 Aralık 2016 01:15
KANIMIN SON DAMLASINA KADAR BU VATAN İÇİN HİZMET ETMEYE RAZIYIM VE EDECEĞİMDE VAKTİ GELSİN İNŞAALLAH!!!
SİZDE SANAL ALEMİN BORDO BERELİLERİ SİZ SANALDA BEN VE SİLAH ARKADAŞLARIM DA GERÇEKTE BUNLARA GÜN YÜZÜ GÖSTERMİYECEĞİZ!!!
ADAMSINIZ!!!!!!
Huseyin
Huseyin 22 Aralık 2016 00:29
Allah sizi bu ülkenin basindan eksik etmesin.Insallah insanlar sizi daha cok taniyip anliycam.Bu ulkeye hizmet etmek muazzam bisey.BU ARADA P.Ö.H MÜLAKATIM VAR.DUA LARINIZI ALIRIM
turabi efe
turabi efe 19 Aralık 2016 14:20
abi siz hiç pes etmeyin

meLDA
meLDA 18 Aralık 2016 11:09
ya yıllarca taserona kadro konusunda bu akp yok kadro veriyoruz vercez çalışıyoz verdik verecez geliyo yolda hazırlık tamam okey çek çömel kalk yapıp duruyor gercekten taserona kadro varmı ,yoldamı yola çıktımı ,yolda öldümü yaşıyormu bu gizli bilgileri bir öğrensenizde bizde yalan sa yıllarca beklemekten bıktık yalan dinlemekten akp den  gına geldi taseron kamu çalışanları olarak da inanın artık yalandan gına geldii.
Muhammet
Muhammet 17 Aralık 2016 19:27
İyiki bu grubu kurmussunuz.Bu grubu kim kurmus yada kim kurmayi akil etmisse allah razi olsun. Bende bu gruba katilmayi istiyorum..
miraç
miraç 16 Aralık 2016 19:53
Siz dik durdukca yanınızdayız eğilmiyeceğinizi biliyoruz
SESSİZCE NÖBETTEYİZ 
murat
murat 14 Aralık 2016 22:54
adamsınız seviliosunuz siz can isteyin can mal mülk isteyin mal mülk sizin olsun vatanıma kurban olayım uğruna canımı feda edeyim

AYYILDIZ TİM                                                   ADAMSINIZ                                           Murat  Yaş : 13
 
Bir gün allahın izniyle ben de katılacam AMİN
ARDA
ARDA 10 Aralık 2016 22:09
ALLAH C.C yardımcınız olsun abilerim ablalarım
SkyCrAzyKiD
SkyCrAzyKiD 3 Aralık 2016 22:04
Vatan sana sağolsun Ayyildiz Tim bu ülkenin gençleri yani bizler içinde Allah korkusu Allah inancı olduğu sürece inşallah Türkiyenin sırtı yere değmez amin. YARABBİ BİZİ ANA BABAMIZI VE TÜM MÜSLÜMANLARI BAĞIŞLA SEN YARATAN VE İŞİTENSİN. ŞU ACİZ KULLARINA YARDIM EYLE VATANIMI ASKERİMİ VE BU ÜLKE İÇİN HAYIRLI İŞLER YAPAN TÜM İNSANLARİN İŞLERİNDE KOLAYLIK SAĞLA KORU GÖZET YARABBİ. TÜRK MİLLETİNE KARŞI YAPILAN FETÖ , PKK, GİBİ MUSİBETLERDEN BİZLERİ KORU YARABBİ BİZLERE MÜSLÜMAN TÜRK MİLLETİNE CESARET GÜÇ VER YARABBİ. ALLAHIM BU ÜLKE İÇİN KÖTÜLÜK İSTEYENLERİ SENİN DİNİNI KÖTÜ NİYETLER İÇERİSİNDE KULLANMAYA ÇALIŞANLARDAN BİZLERİN GÖZLERİNİ BOYAMAYA ÇALIŞANLARDA MUHAFAZA EYLE KORU YARABBİ. ONLARI CEZALANDIR ALLAHIM. YARABBİM PEYGAMBERİMİZİN HÜRMETİNE HIZIR ALEYİSSELAMI  VE TÜM PEYGAMBERLERİN , ASHABIN  VE ŞEHİTLERİN HÜRMETİNE BU DUAMI KATINDA MAKBUL EYLE KABUL EYLE YARABBİM . SEN GÜZELLERİNDE GÜZELİSİN O KÖTÜ İNSANLARI SANA HAVALE EDİYORUZ YARABBİ DUALARIMIZI TEKRARDAN  KABUL EYLE AMİN........
süleyman
süleyman 2 Aralık 2016 18:58
Sessizce nöbette olanlara selam olsun varolun!

Sessizce nöbette olanlara selam olsun varolun!       helal olsun blush 
İbrahim emre
İbrahim emre 1 Aralık 2016 01:24
ALLAH yar ve yardımcınız olsun yiğit mert insanlar ALLAH ım sizi her türlü musibetten korusun

SaykoBot
SaykoBot 29 Kasım 2016 13:28
Helal Olsun ! Herkese Selam Olsun !

Sessizce Nöbetteyiz ! AyYıldız Üyesiyiz ! 

Helal Olsun AyYıldız Tim !

Sessizce Nöbetteyiz ! 
MelihReis
MelihReis 28 Kasım 2016 18:21
Sessizce  Nöbetteyiz <3
ZeD
ZeD 18 Kasım 2016 15:20
Hdpkk lı 106 belediyenin 33 üne kayyum atandı şimdiye kadar..
Kaldı 73 belediye..
Onlara şimdiden hayırlı KAYYUMLAR

BEN ZeD Yarı Rusum Rusyadan geliyorum. 2002de Doğdum Ve Yaklaşık 4 Yıldır Sizi takip ediyorum. Ve İmza attığınız başarılar inanılmaz Anonymous Hacklediniz. Ve İmkansızı Başardınız.
Hdpkk ' ya yaptığınız siber saldırılar mükemmel !
Ve Sizin yaptığınız siber saldırıları gördükçe aranıza katılma isteğim arttı.
Ve Gerçekten aranıza Katılmak istiyorum
Hack hakkında az çok bilgim var
Yaklaşık 21 siteyi hackledim.
DDoS attack atmayı biliyorum
Ip bulma....
Annem Türk Olduğu için türkçem iyi.
ARANIZA KATILMAK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIMA ANT İÇERİM.
                              


                                                                                                                                   ZeD Sacan
ZeD
ZeD 16 Kasım 2016 16:26
Abi aranıza katılmak istiyorum yaşım 15 az çok hackten anlıyorum
Mr.DevaSa
Mr.DevaSa 13 Kasım 2016 19:46
“Evlat bir kurum altına bağlanırsanız o kurumun emrettiğini yaparsınız ama özgürseniz yanlış gördüğünüzde müdahale edecek gücünüz olur.

-Sessizce Nöbetteyiz.
Ali Murat Güngör
Ali Murat Güngör 9 Kasım 2016 00:31
Selamın Aleyküm.

Size katılmak istiyorum geri dönüş olursa seceremi dökerim ki bunu siz ben bu iletiyi gönderdikten hemen sonra bakmışsınızdır.

Saygılar..
Bilal Şentürk
Bilal Şentürk 3 Kasım 2016 22:34
Oncelikle büyük işler basarmissiniz sizi tebrik eder allah kolaylik versin.  fazla bilgiye sahip deilim bu bilgisayar lar ile yoksa bende seve seve katilirim. siz var oldukca biz gururlu  huzurlu ve güçlü olacağız. hepinize kolay gelsin allaha emanet olun 
anti turkish
anti turkish 2 Kasım 2016 19:08
fuck you guys.  fuck your mother guys.

Allahım sizi ve devletimizi korusun

Sessizce Nöbete Olanlar Var Olsun!

Tanrı Türk'ü Korusun! 

Erden
Erden 29 Ekim 2016 21:03
Allah yar ve yardımcınız olsun.
Muammer AVŞAR
Muammer AVŞAR 24 Ekim 2016 02:19
Sevgili kardeşim. Yukardaki belgeli yazınızı okudum. Vatan-Millet-Devlet ve gelecek nesillerimizin selameti için vermiş olduğunuz şerefli vatan savunması mücadelenizi gönülden alkışlıyorum. Yazınızda belirttiğiniz (  Facebook un darbeye karşı geldik diye sayfalarımızı kapatması manidar degilmi ? Darbenin  Facebook un yan kuruluşu olan whatsApp ta planlanarak yapılması manidar degilmi ?) ifadenize hazindir ki bizzat ben yani Muammer Avşar olarak muhatap oldum ve 03 Ağustos 2016 dan buyana email adresim ve Facebook kişisel sayfalarım bir adi sanal hırsız (Bu kişinin FETÖ'cü / PKK'lı olması kuvvetli ihtimaldir) tarafından 15 Temmuz 2016 darbesine karşı çıkış paylaşımlarımdan rahatsız olan kişi yada kişilerce saldırıya uğradı ve önce sayfam kopyalandı sonrada Şifrelerim kırılarak hem email hesabım olan (muammer.avsar@hotmail.com)  ve facebook sayfalarım sanal hırsızın bana blokesi ile onun kullanımına açık ama bana kapalı hale getirildi. Defalarca Facebook ve microsoft ile yazışmama rağmen hiçbir sonuç alamadım.Ve Emniyet SİBER suçlar'a şikayet ettim ve Cumhuriyet Savcılığına resmi dilekçe ile suç duyurusunda bulundum ama hala bu hesaplarıma ulaşamıyorum.!. Bu konuda bana'da bir öneriniz, destek ve yardımınız olursa minnettar kalırım.. Allah cc. cümlemizin yaar ve yardımcısı olsun.. Selam,Sevgi,Sayğı ve Dualarımla.

Alıntı: Muammer AVŞAR
Sevgili kardeşim. Yukardaki belgeli yazınızı okudum. Vatan-Millet-Devlet ve gelecek nesillerimizin selameti için vermiş olduğunuz şerefli vatan savunması mücadelenizi gönülden alkışlıyorum. Yazınızda belirttiğiniz (  Facebook un darbeye karşı geldik diye sayfalarımızı kapatması manidar degilmi ? Darbenin  Facebook un yan kuruluşu olan whatsApp ta planlanarak yapılması manidar degilmi ?) yazılı ifadenize hazindir ki bizzat ben yani Muammer Avşar olarak muhatap oldum ve 03 Ağustos 2016 dan buyana email adresim ve Facebook kişisel sayfalarım bir adi sanal hırsız (Bu kişinin FETÖ'cü / PKK'lı olması kuvvetli ihtimaldir) tarafından 15 Temmuz 2016 darbesine karşı çıkış paylaşımlarımdan rahatsız olan kişi yada kişilerce saldırıya uğradı ve önce sayfam kopyalandı sonrada Şifrelerim kırılarak hem email hesabım olan (muammer.avsar@hotmail.com)  ve facebook sayfalarım sanal hırsızın bana blokesi ile onun kullanımına açık ama bana kapalı hale getirildi. Defalarca Facebook ve microsoft ile yazışmama rağmen hiçbir sonuç alamadım.Ve Emniyet SİBER suçlar'a şikayet ettim ve Cumhuriyet Savcılığına resmi dilekçe ile suç duyurusunda bulundum ama hala bu hesaplarıma ulaşamıyorum.!. Bu konuda bana'da bir öneriniz, destek ve yardımınız olursa minnettar kalırım.. Allah cc. cümlemizin yaar ve yardımcısı olsun.. Selam,Sevgi,Sayğı ve Dualarımla.
ardasezer
ardasezer 23 Ekim 2016 16:24
Abilerim Sizi Çok ama Çok seviyorum siz 1 numarasınız Abilerim bi sorum olcak ben 13 yaşındayım ingilizcem normal matematik iyi büyüyünce bende AYYILDIZ TİM'E Katılıcak duruma gelirim dimi?
Seams08
Seams08 22 Ekim 2016 13:48
selamün aleyküm Ayyıldiz Tim tüm Ayyıldız Tim e Allah razı olsun. Bu fetoşcu denen şahıs aşmak lazım bu ülkeyi yok etmek isteyen ne kadar kişi varsa asılsın bunları bu ülkede yasatmiyacaksiniz ama bu serefsizdir rahat birakmiyacaz ne kadar fetos yardım eden kişiler varsa face twitter instagram sitesi varsa kapatacam face instagram twitter varsa hesaplarını ele geçiş cem e yer ay yıldız tim rahatsız olursa lar yapma derse ler yapmam ama ben kişileri hesaplarını almadan duramam ben bu arada ay yıldız tim youtube paylaştıkları beğenip paylaşım cildirsinlar ayyildiztimi sevmeyen kisiler....
mert
mert 20 Ekim 2016 21:19
abi bana hack ogretirmisiniz youtube kanalınıza yazdım bole birşey allah sizden razı olsun  Ne Mutlu Ulkucuyum Diyene 
Ayyıldız Hasan
Ayyıldız Hasan 20 Ekim 2016 21:03
abilerim şu arkadaşa bi ders verin bir sebeb olmadığı halde bana Ddos atıyor facesi bu:https://www.facebook.com/m.bildeniz123

LÜTFEN BİR BAKINIZ
Anıl Uygun
Anıl Uygun 19 Ekim 2016 22:55
Sizler iyi insanlarsınız hep varolun...