2002–2016 Savaşlarımız

2002–2016 Savaşlarımız

Kurulduğumuz ilk günden itibaren ülkemize, milletimize, milli duygularımıza yapılan hakaretlere karşı binlerce defa meydana çıkmış, bunları yapanları internet ortamından silmiştik. Belki bugün bizi yeni duyuyorsunuz ama biz her zaman buradaydık. Sessizce ve gönüllü olarak nöbetteydik ama sizler bunu bilmiyordunuz. Google’de Ayyıldız Tim diye araştırdığınızda bunu daha net göreceksiniz.

         Hacklerların ortak noktası şudur; birçok şeyi sizden önce
öğrenirler. Birçok gizli bilgiye sahiptirler. Birçok bilgisayarda gezerler. Biz yıllardır siber savaş verirken birçok defa çok büyük tehlikeler ve zorluklar atlattık. Biz boyun eğmediğimiz için birçok defa hedef tahtası olduk. Bunlardan en gizlisini size  anlatacağız.
Yıl 2006: Bizi anlatan Ayyıldız Tim kitabı piyasaya yeni çıktı. İlk defa biz siber ve teknoloji bakanlığı kurulsun diyenlerdendik. Dünya sesimizi duyuyor, bizden korkuyordu. Birçok Türk düşmanı ülkeye milyar dolarlık zararlar vermiş, Pentagon’u 12 saat kapatmıştık. O zamanlar en çok dikkatimizi çeken Türkiye’de bir hack sitesinin sürekli bizimle savaş halinde olmasıydı bu hack sitesinde dikkatimizi çeken olaysa FETÖ’ YE saygı değer Fethullah Gülen Hoca Efendi diye hitap etmeleri idi. Bu hack sitesinde FETÖ’YE hakaret atılma sebebiniz olurdu. Ayrıca koyu Atatürk düşmanı ve  üyelerinin %90’ı FETÖ taraftarı idi. Bu hack sitesi kitabımızın yazarı İshak Telli’nin adreslerini PKK’NIN merkezi Kandil’e dahi bildirdiler. Bu bilgiyi daha sonra öğrendik. Düşmanlıkta sınır tanımıyorlardı. Bunu  araştırabilirsiniz. Bu ekip Emniyet İstihbarat Başkanlığı İDB’ ye çalışmaya başladılar ve FETÖ taraftarlarınca önleri açıldı. O zamanın Başbakanı ve Cumhurbaşkanı ile dahi görüştürüldüler. Yıllarca böyle devam etti. Zamanında bu FETÖ taraftarı istihbaratçılar bize de teklif gönderdiler. Ama biz o alçakların FETÖ’NÜN CİA’YE hizmet ettiğini 2002 yılında kurucumuzun bize bildirmesinden dolayı biliyorduk. İDB’YE sert bir karşılıkla ASLA (!) dedik. Bunu yedirememiş olsalar gerek; burada yazamayacağımız birçok oyun oynamaya çalıştılar. Sayın İlker Başbuğ’un tutuklanmasına karşı yazı yazmamız ve ona kitabımızı hediye göndermemiz bile onları çok rahatsız etti.

Konunun özüne gelirsek; bugün bir çok FETÖ taraftarının yaptığı gibi biz FETÖ’YE düşmanız diyen bu hacker grubu daha düne kadar FETÖ’NÜN internet sitelerini korurken,Korudukları  siteleri  bugün hackledik diye manşete çıkmaya çalışıyorlar. Türk milletini yıllarca kandırdılar ama bundan sonra  buna müsaade etmeyiz

        Ayrıca bir başka hack sitesi konusu: Yurt dışından Türkiye’ye gönderilen İngiliz ve Almanlara hizmet eden bir kişi bir anda siber ordu kurmaya karar verir ve hackerlerı toplar. Amaç Türkiyedeki verilere ulaşmaktır,çevresindeki bazı siyasetcilerle havelsana ulaşmak isterlerken Bizzat havelsanı bu konuda  biz uyardık aman onların amacı farklı dedik ve kapılarından bile almadılar,Bu sahtekarlar Ayyıldız Tim’e siz de bize  gelin derler ve bizden habersiz ismimizi kullanarak Ayyıldız Tim bizimle beraber diyerek etraflarındaki insanları kandırmaya çalışırlar.Biz bunu duyduktan sonra sert birşekilde cevabımızı verdik ama  Bize düşman kesildiler. Bize düşman olmak biraz yürek ister ayrıca sonunu da düşünmek lazım.

Sonra bir bakıyoruz ki sahte hack haberleri ile sürekli medya gündemindeler. Bakıyoruz bakkal sitesi hacklenmiş ama Rusya’ya tarihinin en büyük siber saldırısı diye haber yaptırıyorlar. Arkalarına basını almaya kalkışan bu hack timinin de kirli dosyalarını bir anda ortaya çıkardık. Hiç kimse benim asil milletimi aptal yerine koyamaz! Kandıramaz! AKP’Yİ yıkmak için gönderilen bu kişi medyada var olmaya çalışıyor, bir bakıyorsunuz Yurt dışında, istihbaratçı adını çevresinde kullanıyor. Bir bakıyorsunuz Cumhurbaşkanı’nın özel gizli istihbaratı olduğunu söylüyor. Anlayacağınız hayatı sahte. İlerleyen zamanlarda neler olduğunu göreceksiniz. Bu kişi ve ekibinin de ne türlü dış bağlantıları olduğu ortaya çıkacaktır. Büyü seansları aralarında evlendirme, imam nikâhı işleri ve birçok pislikleri bulunmaktadır. Biz her şeyi açık yazamıyoruz fakat zaman bizim haklılığımızı gösterecektir. Bu kişileri de Sayın Cumhurbaşkanımızın Hukuk danışmanına bildirmiştik. Fakat umursadığını söyleyemeyiz hani 15 temmuza kadar fetö de  fazla umursanmamıştıya!. Zaten biz ne diyoruz?  Tankın önüne yatıp canını ortaya koyanları devlete yerleştireceksiniz. Sadakatı sorgulanmayan insanlarla çevrenizi kuşatacaksınız ki size zarar gelmesin.

. Biz biliyoruz ki siyaset başta olmak üzere birçok büyük şirket ya da kurumda hala FETÖ destekçisi insanlar var. Anlamadığımız ise 15 Temmuz’da kendi halkını katleden bu örgüt liderine olan DECCALE ! bağlılıklarının hala devam ediyor olması. Ya zorunlu gizli belgelerden ya maddi sebeplerden ya kaset ya da bulundukları konuma onların sayesinde gelmelerinden kaynaklanıyor. O zaman bilmeleri gerekir ki boyunlarındaki tasmalar  asla  çıkmayacak ve özgür olamayacaklar. Bu insanların  acilen Tespit edilerek  bulundukları makamdan ayrılması gerekmektedir.

Biz sosyal medyada FETÖ örgütlerini deşifre etmemiz sebebi ile 47 defa açtığımız twitter hesaplarımız anında hem iç unsurlar hem de dış unsurlarca kapatırıldı. Zannediyorlar ki bizim bir şeyden haberimiz yok Bizim çok şeyden haberimiz var. Siz merak buyurmayın. 47 değil 47 bin defa da kapatsanız taşıdığımız Asil kan ülkemize feda olsun! der yine  yolumuza  devam ederiz.

        Facebook darbe gecesi darbeye karşı geldiğimizden dolayı belki de bize gelen devletin ricası üzerine TSK Bildirisini kaldırıp, TSK sitesinin dünyaya girişlerini kapattığımızdan rahatsız olmuş olabilirler.
Facebook ve twitter da görev yapanlar hakkında da birçok bilgiye sahibiz sosyal medya imamlarını deşifre etmemizdir belki rahatsız eden. şuan Susmamız sizi aldatmasın. Biz 15 yıldır zaten sessizce nöbetteydik. Facebook ile şu anda görüşmelerimiz devam etmektedir. Şayet Facebook 8 milyona yaklaşan sayfalarımızı haksızlık yaparak kapattığı gibi, şimdi bu hatadan döner ve sayfalarımızı açarsa, onlar ile olan savaşımıza ara veririz. Eğer yok derler ise bizde bildiğimiz her yoldan ülkemize kasti düşmanlık yapanlarla mücadele eder ve birçok şeyi ifşa ederiz. Yıllardır ülkesine hainlik yapan, her gün devlet sırlarını yayınlayan FUAT AVNİ’Yİ twitter sizce neden kapatmadı? Manidar değil mi? Facebook un darbeye karşı geldik diye sayfalarımızı kapatması manidar degilmi ? Darbenin  Facebook un yan kuruluşu olan whatsApp ta planlanarak yapılması manidar degilmi ?

        Bugüne kadar FETÖ ve haramilerine ait 50 binin üstünde belge-bilgi, fotoğraf vb. birçok gizli görüntüye de ulaştık, çok az bir kısmını da yayınladık. Allah’tan korkan insanlar olarak hiçbir masum insana “Sen FETÖ taraftarısın” demedik. Bir masum insana “SEN FETÖ TARAFTARISIN” diyenin FETÖ’DEN farkı nedir?  Onlar degil miydi masum insanlara karşı kumpas kuranlar? Bugün görüyoruz ki kendi menfaatleri ve makam aşkı yüzünden birçok şerefsiz insan birbirine iftira atmaktadır. Allah iftira atanlara ne yapar? Açın kutsal kitabımızı okuyun. Biz gönüllü olarak vatana hizmet için çıktığımız bu yolda 16 yıla yakın sadece ve sadece vatana hizmeti görev saydık. Herhangi bir partiden kurumdan bir kuruş destek almadık. Zaten vermezlerdi de! Çünkü biz boyun eğmeyecek insanlarız. Bu yüzden siyaset yapanlar bize soğuk bakar. Bugün ALLAH’A çok şükrediyoruz. İyi ki kimse bize destek çıkmamış, kendi ayaklarımız üstünde durmuşuz.

        Gelelim arkamızdaki gücü devlet zanneden insanlara. Devletimiz var olsun ama emin olun devletimizden de beş kuruş yardım gelmedi. Hâlbuki arkamızdaki gücün şehitlerin gücü ve halkın duası olduğunu kimse tahmin edecek zekâya sahip değil. Halk öyle güçlüdür ki 15 Temmuz’da bunu tüm dünya gördü. Türk Milleti’nin duası bize yeter ve yetmektedir.
Ayyıldız Tim kurucusunun güzel bir sözü vardı: “Evlat bir kurum altına bağlanırsanız o kurumun emrettiğini yaparsınız ama özgürseniz yanlış gördüğünüzde müdahale edecek gücünüz olur. Kimse size gem vuramaz, sizi kullanamaz. Bu yüzden asla bir yere bağlı çalışmayacaksınız. Biz bugün devletçilik çizgimizden asla ödün vermedik. Bu ülkenin başında kim var ise ona sahip çıkarız. Bugün Sayın Recep Tayyip Erdoğan yarın bir başkası… Bu ülkenin başı var olduğu müddetçe bu ülke asla yıkılmaz. Irak-Libya örnekleri size ders verebilir. Bize bir şey olmaz diyen aptallar mutlaka olacaktır. O aptallar unutmasın! 15 Temmuz darbe girişimi başarılı olmuş olsa idi; bugün Türkiye iç savaşta ve bölünmekteydi. Ayrıca dış unsurların oynadığı oyun ile NATO tarafından Türkiye’ye sözde kurtarmak amaçlı askerler gönderilecek, Türkiye yine işgal edilecekti.

Bu kadar gizli bilgilere sahip isek; darbe konusunu hiç mi görmedik? Hayır. Biz darbe olabileceğini tahmin ediyorduk. Yıllardır elimizde TSK’ da görev yapan hangi şahısların eşlerinin kaç puanla devlete yerleşmiş olduğunu bilen insanlardık. Örnek verelim; korkusuz medya yazarı ve kitabımızın sahibi İshak Telli 2015 yılında çok önemli bir yazı yazdı. Darbe konusu bu yazıda net olarak bulunmakta idi. Lütfen o yazıyı dikkatle okuyun!

HEDEF KİM BAŞBAKAN MI VURULACAKTI?
7.BÖLGENİN EN GÜÇLÜ ÜLKESİ OLAN TÜRKİYE’NİN SAYIN BAŞBAKANINI KENDİ VATANDAŞLARINI KATLETTİ DİYEREK İLERİ BİR TARİHTE İCRA EDİLEBİLECEK BİR DARBE SONUNDA YARGILAMAK MI?

OKU YORUMLA VE PAYLAŞ!
==>http://www.korkusuzmedya.com/hedef-kim-basbakan-mi-vurlacakti-makale,165.html        Düşürülen Rus uçağının nasıl ve neden düşürüldüğünü de biliyorduk. Ama o zamanın başbakanı “Ben emir verdim” dediğinde bunu yayınlamaktan vazgeçtik. Çünkü pilotlar bilir ki bir uçağı düşürmek için 3 ana neden vardır ve bunların en az ikisinin bulunması gerekmektedir.
        Bu konulara girmeden, bizi seven yanımızda olan herkese diyoruz ki: Biz bu yolda çizgimizi bozmadan devam edeceğiz. Kim ne derse desin bizi ilgilendirmez. Elimizdeki önemli FETÖ bilgilerini de Cumhurbaşkanlığımıza ilettiğimizi bilmenizi isteriz. Bundan sonrasına yüce devletimiz karar verecektir.

Ayyıldız Tim
Yönetim

Yorum ekle

Yazarın eklediği makalelere yapacağınız yorum, kendisi için iyi bir geri dönüş olacaktır.

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumlar 45

Kenan Emre Can
Kenan Emre Can 14 Ekim 2016 21:09
Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.
Sayenizde bugünlerimizdeyiz
İlker
İlker 13 Ekim 2016 21:11
Ağabeylerim, ablalarım!

Şu an 15'deyim sizden, daha doğrusu varlığınızdan ilk haberdar olduğumda, sizin deyiminizle "Pis Dozmuzcuklar" 'ın yayınladığı küçük, ufak bile denmeyecek çocukça tehditi izliyordum. Daha doğrusu "Hacker" denilen şey veya kişilerin varlığını ilk kez o zaman duymuştum.

Biraz zaman geçti o vidyonun üzerinden sonra sizinkilerini gördüm, o domuzcukları bok havuzuna gönderdiğiniz o sonra daha da ilgili oldum. Sonra ise, darbe girişimi oldu işte sleeping . İlk gördüğümde endişelenmiştim. Ama, halkın meydanlara döküldüğünü gördüğümde dışarıya çıkmaya yeltendim, ama olmadı işte... Neyse onu geçelim, neden bu kadar uzattığımı bilmiyorum, ama yaptığınız herşey için Sonsuz Minnet Ve Saygılarımı Sunarım, Sizin Gibilerinin Olduğunu Görmek Azda Olsa İçimi Rahatlatıyor. 

Sağlıcakla Kalmanız Dileğiyle,
Saygılarımla!
Sedat
Sedat 12 Ekim 2016 22:39
Alıntı: Ahmet
Kafama takılan bir soru var fetoyu daha  önce bildiğinizi yazmışsınız peki neden tedbir alınmadı pek inandırıcı gelmiyorsunuz.
Birde atamalar puanlar falan demişsiniz şimdi ben örnek olarak bu torpil yüzünden atanamadı isem ve sizde buna sessiz kalmışsanız nasıl vatansever oluyorsunuz.
Sayfamda bir çok solcu takip ederim birde şu redhack var berat albayrak ın mailleri ni yayınladığını söylüyor buna ne diyeceksiniz
Bu adamlar devletin basinda olan insanlar degil dikkat edersen surekli önceden ögrendikleri bilgileri gerekli mercilere iletmisler ve dikkate alinmamislar bu onlarin sucu degil

Onur musa da
Onur musa da 8 Ekim 2016 13:03
Selam ayyilduz tim nasilsiniz biz nasil girebiliriz bu time bize bilgi verirmisin
Emirhan
Emirhan 2 Ekim 2016 23:47
Adamısnız Sessizce Nöbetteyiz Elhamdullilah 
Berkay
Berkay 2 Ekim 2016 14:49
Sözünüz olurum
Murat Can Esen
Murat Can Esen 1 Ekim 2016 23:36
Helal Olsun Size. Siz Adamlığın Şekil Almış Halisiniz. Allah Razı Olsun 

Devlet sizden gurur duyuyor emin olun vatan sizinle HAYIRLISIYLA YOLUNUZ AÇIK OLSUN.  
HAYIRLISIYLA ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN 
Ahmet
Ahmet 1 Ekim 2016 00:17
Kafama takılan bir soru var fetoyu daha  önce bildiğinizi yazmışsınız peki neden tedbir alınmadı pek inandırıcı gelmiyorsunuz.
Birde atamalar puanlar falan demişsiniz şimdi ben örnek olarak bu torpil yüzünden atanamadı isem ve sizde buna sessiz kalmışsanız nasıl vatansever oluyorsunuz.
Sayfamda bir çok solcu takip ederim birde şu redhack var berat albayrak ın mailleri ni yayınladığını söylüyor buna ne diyeceksiniz 
Can1998
Can1998 30 Eylül 2016 12:03
2002 yılında korduğunuz Hack Gurubu Türkiye için çok yararlı oldu. Başarınızın devamını bekliyorum, Türkiye sizle gurur duyuyor AYYILDIZ TİM, Hayırlı Cumalar AYYILDIZ KADROSU :) 
MeMIN01
MeMIN01 29 Eylül 2016 01:25
Türkiye'mizin gururu Ayyıldıztim. Sessizce nöbetteyiz !!!
sEYİTNUR Demir
sEYİTNUR Demir 27 Eylül 2016 21:41
Sizin Kadar İyi YÜrekli Hackerler YOk bu dünayada Vatınımzı Dinimizi KOruyorsunzu HELAL OLSUN SİZLEREEEEEEEEEEE

M Ksmll
M Ksmll 26 Eylül 2016 22:30
Bizim kanımız canımız bu Allah,Resulullah(as),İslamiyet ve Vatanımız uğruna feda olsun. sizler de vatan uğruna feda edecek yiğitlersiniz. Selam olsun her birinize inşallah
haluk özgüney
haluk özgüney 24 Eylül 2016 00:07
Sevgili AyYıldız Tim,

Emekleriniz için sonsuz teşekkürler, ne demişler "iyilik yap denize at, balık bilmezse de Halik bilir"
Emin olun bu halk öyle kutsal bir millettir ki, kendisine hizmet eden vatanseverleri görmese bile kalbinde derin bir muhabbetle sevmektedir.

Herzaman yanınızda olacağız ( bazıları gibi arkanızda! değil, bir kişinin arkasına geçmek..bizim milletimize uygun değildir )

Maalesef görmekteyim ki, 15 Temmuz hain kalkışmasından devlet büyüklerimiz ya hiçbir ders almamış, yada ciddi olarak bizi yönetenlerin içindeki hainlerin gücü sanıldığından da fazla. Unutmasınlar, bu vatanı 15 Temmuzda siyasetçiler değil, bu Büyük Türk Milletinin uyanışı kurtarmıştır.

Örneğin Kadir Topbaş, örneğin Melih Gökçek,Örneğin sizin de deşifre ettiğiniz valiler, kaymakamlar, sözde sanatçılar vs vs.
Enis Öksüz denilen şerefsiz itin hala bulunamayışı, spor dünyasındaki fetöcülerin sadece çok az kısmının yargılanabilmesi, çoğu kafa örgüt üst kademe şahıslarının kolayca yurtdışına kaçabilmeleri... bunlar çok düşündürücü ve umuyorum ki benim az bilgim ile kolayca teşhis edebildiğim bu durum, devlet tarafından neden üstüne gidilerek çözülmüyor? Tamam, meydanlarda nutuklar söylemler çok güzel, ama icraat? yoksa yeni bir kalkışmamı istiyorlar? Sanırım pandoranın kutusunu açmaya korkuyorlar, açılınca ne siyasette nede ticarette ne sporda ne sanatta kimse kalmayacak!

Sahi TRT yi halk ne için kurtardı? midesiz erhan çelik soysuzu ayda 200,000 TL kazansı diyemi?
Bunların bu pervasızlığı, devletin üzerine gidememisimidir?

Çok üzülüyorum, iyiye giden birşey yok..maalesef sadece Halkımızın uyanışı vardı, onuda gündemden düşüre düşüre uyutarak tekrar ülkeyi gizliden ele geçirmeye devam edecekler bu gidişle..Hani idam cezası ne oldu? yapanın yanına karmı kaldı?

Sahi, KOÇ grubu, ÜLKER ve SABANCI grubu..çokmu üzüldüler acaba kalkışmanın ve darbe girişiminin başarısızlığına? en güçlü gruplar kuzuların sessizliğindeler..

Lütfen Sizler yolunuzda devam edin, kanımızla canımızla neyimiz varsa Deccale ve ordusuna karşı savaşmak hepimizin asli görevi.

Saygı ve Teşekkürlerimle, hiçbir siyasi beklenti olmadan,

Haluk Özgüney
Mehmet
Mehmet 21 Eylül 2016 23:20
[spoiler][/spoiler] Siz dik durun onlar egilecekler.Allah icin sizi seviyoruz Allah hak yolda yardimciniz olsun
cihan14
cihan14 21 Eylül 2016 23:20
Sessizce nöbette olanlara selam olsun varolun!

Sessizce nöbette olanlara selam olsun varolun!